Telefonní číslo: 800 50 40 30

Taxislužba 99 s.r.o.

Největší taxislužba ve Zlínském kraji, působící ve Zlíně, Slušovicích, Otrokovicích a Luhačovicích. Naše společnost s tradicí na trhu taxislužeb od roku 2000 v současné době provozuje největší vlastní vozový park ve kraji, čítající v současné době přes 40 vozidel značky Volkswagen, od modelů Passat, přes nejpočetněji zastoupené modely Touran až po devítimístné modely Transporter. Klíčovou výhodou rozsáhlého vozového parku je jednoznačně nejrychlejší přistavení vozu na trhu. Vzhledem k tomu, že našim hlavním úkolem je komfort a spokojenost zákazníků, standardně provozujeme bezplatné telefonní linky pro objednání taxi, jsme k dispozici non-stop, v rámci aktuálních inovací nabízíme také palubní bezdrátové internetové připojení Wi-Fi, a možnost platby platebními kartami, včetně bezkontaktního režimu.

Každoročně nás vídáte také na společenských akcích, jakou je třeba vizovický festival "Masters of Rock". Mimo jiné fungujeme jako smluvní přeprava našich partnerů, jako jsou hotely Baltaci, či Lesní Hotel.

Pokud Vás naše prezentace zaujala nebo jste naším stávajícím zákazníkem, objednejte si Vaše příští taxi na bezplatné telefonní lince příslušné podle místa, kam si přejete vůz přistavit nebo přes tyto internetové stránky.

Již více než patnáct let se snažíme razit cestu solidnosti na trhu služeb osobní přepravy, dnem i nocí v ulicích Zlína, Otrokovic, Luhačovic, Slušovic a jinde.

Pokud jste byli s našimi službami nespokojeni, prosíme Vás o navázání kontaktu s námi prostřednictvím našeho reklamačního oddělení, abychom mohli sjednat nápravu k Vaší plné spokojenosti (více v sekci Reklamace). Pokud jste s našimi službami byli naopak spokojeni, budeme velmi rádi za zpětnou vazbu, nápad, postřeh a to na kteroukoli z e-mailových adresu uvedených na těchto stránkách.

Děkujeme Vám za návštěvu a těšíme se na shledanou!

Vítězslav Tesař
Jednatel společnosti

Společenská odpovědnost

Naše společnost si dobře uvědomuje dopad emisí z automobilového provozu na zhoršené ovzduší v celosvětovém měřítku. Abychom alespoň ve městech, kde působíme, byli součástí řešení a nikoli problému, jezdí většina vozidel v našem vozovém parku na stlačený zemní plyn CNG. S důrazem na bezpečnost našich zákazníků, ostatních účastníků silničního provozu a v neposlední řadě našich řidičů využíváme pouze sériově vyráběné CNG pohony, nikoliv dodatečné přestavby. Náš ekologický vozový park dále podléhá stabilnímu rozšiřování a inovaci, aby i generace našich dětí mohla brát čisté ovzduší jako samozřejmost.

Aktuality z taxislužby

Nová Appka! Naše nová aplikace pro objednávání taxi je již k dispozici pro chytré telefony s operačním systémem Android v obchodě Google Play®! Stahujte, instalujte, mějte přehled o taxi, které je Vám nejblíže!

Ke dni 1. března 2016 vstupujeme do následujících tří nových lokalit: Uherské Hradiště, Staré Město u Uherského Hradiště a Kroměříž. Bližší místní podmínky včetně jednotných cen a cen za kilometr zveřejníme již brzy. Těšíme se na Vás!

Od ledna 2016 můžete na palubě našich vozů bezplatně využít připojení WI-FI.

Nově pro Vás spouštíme možnost platby platebními kartami a to prostřednictvím bezkontaktních platebních terminálů.

Aktualizovali jsme naše webové stránky, abychom Vám mohli nabídnout plnohodnotné informace o našich službách a motivovat Vás k jejich vyzkoušení.

  • Zlín 800 50 40 30
  • Slušovice a Vizovice 800 88 99 88
  • Otrokovice a Napajedla 800 44 14 41
  • Luhačovice 800 88 77 66
  • Uherské Hradiště
    a Staré Město u UH
    800 20 30 60
  • Kroměříž 800 20 30 70
Baltaci - hotely & restaurace Plzeňská restaurace Pragokoncert NetVentures s.r.o. - tvorba webových prezentací Penzion Morava
Copyright © 2021 by NetVentures s.r.o., Webdesign by Marek Divoký TOPlist